حدیث تصادفی

امام باقر عليه السلام فرمود: پدرم على بن حسين عليهما السلام مى فرمود: همانا مردى كه بردبارى اش در هنگام خشمش او را دريابد مرا شگفت زده مى كند.

با پاسخ به این سوال که آیا انقلاب اسلامی ایران همچنان پیشرو است؛

بیستمین شماره خط حزب‌الله منتشر شد

بیستمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی «خط حزب‌الله»، هفته‌نامه‌ی خبری-تحلیلی نمازهای جمعه، مساجد و هیأت‌های مذهبی با گزارشی تحلیلی درباره‌ی وضعیت امروز و آینده‌ی انقلاب هم‌زمان با یوم‌الله ۲۲بهمن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی ملت ایران؛ منتشر شد.
سخن هفته‌ی این شماره‌ی «خط حزب‌الله» با عنوان «خطرِ گریز از اولویت‌ها» نیز به مهم‌ترین مسئله‌ی پیش روی انقلاب اسلامی یعنی اقتصاد مقاومتی و غفلت طولانی مسئولان نسبت به این موضوع پرداخته است.
در صفحه‌ی ویژه‌ی انتخابات در دو هفته مانده به انتخابات، جدول جملات طلایی انتخاباتی رهبر انقلاب در دیدار نوزدهم بهمن‌ماه با فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران آمده است. در این صفحه همچنین در مطلب مهمی چهار توصیه‌ی کلیدی به مسئولان درباره‌ی انتخابات منتشر شده است.
عکس ویژه‌ی این شماره‌ی «خط حزب‌الله» نیز به حضور و سخنرانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در ایام‌الله دهه‌ی فجر در دوران ریاست‌جمهوری اختصاص داده شده شده است.
بیستمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خبری-تحلیلی «خط حزب‌الله» به روح پرفتوح شهید عماد مغنیه فرمانده نظامی حزب‌الله لبنان تقدیم شده است.
 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید